Chcete znát výsledky ankety Jak a kde používáte We vibe

Takže, jak jste na tom? Jste příznivcem toho, začínat den s We vibe nebo si zpestříte odpoledne a nebo si rozjedete noc s We vibe

We wibe 2 a we vibe 3

? Zajímají vás výsledky ankety na téma Kdy a kde používáte We vibe? Klikněte sem

 

 

We vibe video

 

 

 

 

We vibe má novou alternativu - Thrill

Nový vibrátor pro duální stimulaci nemusí zajišťovat jen We vibe - je to Thrill - nový vibrátor od We vibe. Vodotěsný vibrátory s ultra tichou vibrací.Thrill nový vibrátor od We vibe Možno dobíjet baterii přes USB na vašem PC nebo notebooku.

Hmm, dobrý nápad se mnohdy prosadí sám a nepotřebuje žádnou reklamu. A jak si na tom stojí naši čeští muži v hodnocení We vibe vibrátoru?

Je we vibe 3 nejlepší vibrátor pro muže?!

Jak se vám líbí, když vibrátory a jejich oblibu hodnotí muži? Je to vzláštní, ale We vibe 2 a We vibe 3 byly vyhodnoceny samotnými muži jako nejoblíněnější erotická pomůcka pro silnější pohlaví.

We vibe 3 se přizpůsobí vašemu životnímu stylu

Získali jsme informaci, že se We vibe již brzy objeví ve vaší nejbližší dorgérii. Představte si, že se We vibe bude prodávat v drogérii společně se zubní pastou nebo zubním kartáčkem.

 

Je možné prodávat We vibe 3 v drogérii

Prostě si představte, jaké by to bylo, kdyby jste se prokousali na cestě k pokladně vším tím, co potřebujete domů a mezi těmi všemi běžnostmi by se najednou objevil We vibe. HLASUJTE V ANKETĚ

Znáte už tyto NOVINKY - Výběr nejlepších vibrátorů X konkurence We vibe 2 a We vibe 3

Vybíráme TOP erotické pomůcky - alternativy k we vibe - Objevte NEJLEPŠÍ VIBRÁTORY ROKU 2012.

Jak představit We vibe 2 doma

Znáte to, dlouho se těšíte až si koupíte vibrátor, a když už vibrátor např. We vibe 2 máte, tak zase řešíte, jak to říct partnerovi, že jste pořídila pomocníka na milování v páru.

O We vibe mluvte uvolněně

Záleží na tom, jakou máte ve vztahu vytvořenou vzájemnou pohodo při komunikaci o sexu, každopádně se snažte mluvit o vibrátorech pro páry uvolněně a tak nějak pohodově představit partnerovi nového pomocníka v sexu.

 

Věděli jste, že we vibe 2 získal nejvíce ocenění ze všech vibrátorů

Zdaleka ne každý vibrátor je tak úspěšný, jako oblíbený We vibe 2. Divíte se, že We vibe 2 je úspěšnější než novinka na trhu We vibe 3. We vibe 2 si vydobil slávu za poslení 4 roky své existence a na to we vibe 3 teprve čeká. A nebylo to zadarmo. Musel se samozřejmě velmi propagovat, něž se mu podařilo dostat se na opravdové výsluní. V případě We vibe 2 určitě stojí za jeho úspěchem zkušenosti mužů a žen, které musely být pozitivní, že vynesly We vibe 2 na výsluní.

We vibe  2 pro celebrity na Juno Awards

chcete vidět, jak se tváří celebrita, která na vyhlašování hudebních cen obdrží kromě hudební ceny i We vibe 2. Velmi zajímavá podívaná, můžeme jen doporučit.

 

Celebrity We vibe na Juno Awards 2012

Na Kanadských hudebních cenách JunoJuno  Juno Awards 2012 ve městě Vancouver, bude mezi hvězdami možná mnoho těch, kteří ve svém upytlačeném sáčku na sladkosti objeví We vibe 3 jako překvapení pro ženy. Pro muže samozřejmě také, že ehm...

 

We vibe - jak, kdy a kde  -> ANKETA

Zajímavé jsou věci, které vedou lidi používat We vibe 2, dnes i We vibe 3 v různých situacích a na různých místech. Jak jste na tom vy například s ranním sexem? Co? Jste pro si užít ranní rychlovku za využítí We vibe? Použili byste We vibe spíš odpoledne a namísto odpoledního in-line bruslení jste skočili na pořádný zemětřesení? Nebo je vás více, kteří we vibe použijí spíše v noci, za tmy k nočnímu milování?  HLASUJTE >>

We vibe III - diskuze o vibrátoru

Pokud patříte k těm, kteří si raději nejdříve zjistí informace o produktu, než ho zakoupí, navštivte naši diskuzi. A pokud naopak patříte k těm, kteří raději naskočí do rozjetého vlaku rovnýma nohama zakupte si We vibe 3 kliknutím sem: Diskuze We vibe 3

Pokud chcete získat silikonový vibrátor POZOR!!! milí přátelé nyní je za 1450 Kč klikněte na zelený :)) odkaz We-vibe za 1450

ječce celý den, nemůže se přebít nebo spálit. Při dlouhodobém uskladnění We vibe 3 nenabíjejte.

10.11.2011 - We vibe 3 je první den skladem

Chcete-li být mezi prvními, kdo si We vibe 3 vyzkouší, pořiďte si We vibe 3 za skvělou cenu 2 100,- Kč

 

 

Máte rádi we vibe? Řekněte nám o tom!

Co s tím?

Natálka | 09.10.2012

Prosím o pomooooc! Dostali jsme ho jako dárek, nabíjíme zatím asi 18hodin a 3se ani nehne. opravdu začne fungovat až po 24hodinách nabíjení jak je doporučováno, nebo děláme něco špatně (kontrolka na stojanu svítí). Díky

Re: Co s tím?

Vypada to na problém s nabíječkou u We vibe | 30.10.2012

Zkuste We vibe nabíjet v jiné nabíječce nebo zkuste, jestli váš We vibe je v nabíječce řádně zasunut

Myslela jsem, ze bude We vibe ...

Holka | 13.09.2012

Osobne jsem zklamana, kdyz jsem We vibe 3 kupovala, myslela jsem, ze bude We vibe 3 daleko silnejsi. Docela to trva nez se poradne rozjdedu. We vibe Je hezky, je s mim legrace, ale neni to co jsem ocekavala.

We vibe jako míč na Rugby

Jacek | 06.09.2012

To jsou věci on We vibe vlastně vypadá jako míč na Ragby :)

wevibe je super at uz we vibe 2 nebo 3

fiji | 16.04.2012

s we vibe mam dobre zkusenosti, urcite we vibe 2 doporucim VSEM

Mám ráda We vibe protože je intimní

Tina | 03.04.2012

Je mi s ním prostě fajn, a navíc můj chlap má vždycky radost, když zjistí, že mám We vibe s sebou

To je hnus

Romca | 26.03.2012

Tak to je skutecne hnus, takovejhel web o we vibe je neco neskutecnyho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fuj

Díky za pěkný portálek o We Vibe

Sara | 22.03.2012

Líbí se mi, že se na webu srovnává We vibe s ostatními vibrátory. To jsem fakt jinde nenašla.

Nejlevněji!!!

We vibe3 | 15.01.2012

Váš přípsěvek na téma nejlevnější we vibe3 byl přesunut na stránku Prodám

We vibe 3 chci mít doma

Jasmina | 02.01.2012

Na we vibe 3 si určitě přišetřím, chci ho vyzkoušet doma s přítelem. Jak koukám, tak většina lidí mu dává pozitivní hodnocení. :))))

We vibe 3 chcu mít doma

Jasmina | 02.01.2012

Na we vibe 3 si určitě přišetřím, chci ho vyzkoušet doma s přítelem. Jak koukám, tak většina lidí mu dává pozitivní hodnocení. :))))

Vánoční dárek jsme si dali dohromady

Vinie | 28.12.2011

We vibe 3 nás rozpálil. Takový Vánoce se nám ještě zažít nepodařilo. Duporučuju!!!

Chci trojku hned, jak to půjde!

Petra | 10.11.2011

Skvělá zpráva pro všehcny We vibe Freaks :)

Nehoráznost

Marek | 02.11.2011

Marku váš přispěvek byl přesunut do správného vlákna.
www.we-vibe.webnode.cz/proc-/seo/

Díky.

prst hore

renik | 11.01.2011

dostala som tuto hracku od priatela na Vianoce,.. mile slecny, aj pani, vrelo odporucam!!! pokial nemate zabran a nie ste hanblivy, je to prijemna pomocka na ozivenie... :) maly, schovate ho vsade... a najma ucinny, pre oboch! nezlaknite sa, slecny, ak vam TAM vbehni nahodou cely.. treba sa len uvolnit!a zatlacit, on urcite znova vynde von :) nie, najlacnejsia pomocka, ale stoji za to!!!

wevibe

lenon | 19.10.2010

jojo, fakt jsem koupil we vibe za 1500, to je nejlevnější we vibe ze všech sexshopu kde maj plno eroticke pomucky za nesmysl ceny

Přidat nový příspěvek